Napisz do Nas    
EKO FLOR Krzysztof Kostecki - tel./fax (041) 315 41 84 - tel. kom. 0 502 679 991
 
 
USŁUGI Z ZAKRESU TERENÓW ZIELONYCH:

Zieleń w 24h.

Firma nasza specjalizuje się w realizacji błyskawicznych zamówień. Jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia w ciągu 24h. Dla stałych odbiorców stosujemy skróconą procedurę. Chcesz zazielenić teren w 24h zadzwoń pod numer telefonu 0502 679 991.

Ogrody pod klucz.

Realizujemy wykonanie ogrodów począwszy od fazy projektowanie , zakładając systemy nawadniania, oczka wodne, kostkę brukową lampy oświetleniowe a kończąc na koszeniu GRATIS (dotyczy większych ogrodów).

Zakładanie trawników.

Zakładamy trawniki z rolki , które polecamy ze względu na szybki i pewny efekt końcowy oraz trawnik z siewu na który trzeba czekać i profesjonalnie się nim opiekować przez okres ok.8 m-cy.

Systemy nawadniania.

Jedną z wielu usług jakie świadczymy jest profesjonalne zakładanie systemów nawadniania . Świadczymy swe usługi w sektorze publicznym jak i prywatnym . EKO FLOR podejmuje się nawadniania terenu bez względu na wielkość i skalę projektu.

Woda w ogrodzie.

Wykonujemy miniaturowe jeziorka , stawy, strumyki, i oczka wodne ,które są pożądanymi elementami małej architektury ogrodowej . Woda od wieków stanowiła ważny element w dużych założeniach ogrodowych a dopiero niedawno wciela się ją w kompozycyjną całość mniejszych ogrodów.

Skocz do góry        
 
  >> Webmaster <<
  Copyright © 2003, All rigths reserved.